Royal Queen Seeds Northern Light Auto 5 ks

Northern Lights Auto

je jednou z nejznámějších odrůd konopí na světě. Tento kultivar indica pochází z afghánské genetiky a byl původně vyšlechtěn v USA v 70. letech 20. století. V 80. letech se genetika dostala do Holandska. Northern Light Auto obsahuje ty nejlepší vlastnosti této ikonické odrůdy v praktickém, samonakvétacím balení.

Položka byla vyprodána…
950 Kč / ks 785,12 Kč bez DPH 190 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem do týdne
Možnosti doručení
Kód: 1121
Royal Queen Seeds Northern Light Auto 5 ks

Detailní popis produktu

Northern Light Auto: Americký kmen vylepšený v průběhu let.
Brzy poté, co se etablovala na holandské pěstitelské scéně, se semena konopí Northern Lights stala standardem pro vnitřní pěstování konopí. Jeho vliv se rozšířil po celém světě a stal se jedním ze základů moderního šlechtění konopí. V posledních letech různé pěstitelské a šlechtitelské techniky vedly k variantám semen genetiky Northern Lights, které využívají nejlepší atributy této legendy a zároveň do rovnice přidaly něco jedinečného. Northern Light Auto od Royal Queen Seeds je dokonalým mixem nového a starého.

Northern Light Auto, samonakvétací, je všestranná odrůda, která je stejně perfektní pro diskrétní pěstitele indoor i pro velkoobjemové pěstitele venku. Po krátké vegetativní fázi začne tento kmen produkovat hojnost květů a celý svůj životní cyklus ukončí za 10–12 týdnů po zasazení semene.

Šílené výnosy pro automat
Northern Light Auto poskytuje velkorysou sklizeň a může být jednou z nejvýnosnějších dostupných samonakvétacích odrůd. Dorůstá do výšky kolem 90–120 cm a je to poměrně velká rostlina pro auto, což vysvětluje její výnosy až 200 g/rostlinu venku a neuvěřitelných 550 g/m² uvnitř.

Stejně jako původní Northern Lights má naše Northern Light Auto příjemnou sladkou chuť a pohodlný fyzický efekt doprovázený mozkovou stimulací. Je to klasická genetika, jen se samonakvétacím zákrutem - což je skvělá příležitost pro uživatele konopí, kteří si pro své zdravotí potíže mohou rostlinu vypěstovat sami.

Doplňkové parametry

Kategorie: SAZENICE / SEMENA
Hmotnost: 2 kg
Výrobce: Royal Queen Seeds
Počet kusů: 5 ks
Typ genetiky: Autoflowering
THC: 14 %
CBD: nízký obsah
Výnosnost indoor: 500 - 550 g / m2
Výnosnost outdoor: 170 - 220 g / rostinu
Výška indoor: 80 - 120 cm
Výška outdoor: 130 - 160 cm
Doba kvetení: 6-8 týdnů
Genetika: Northern Light x Ruderalis
Zastoupení rodu konopí v genetice: Sativa 0% Indica 80% Ruderalis 20%
Chuť: Citrus, zemitá, ovocná, pepř, borovice
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Používáme ověření věku Adulto