Miron Vzduchotěsná kosmetická nádoba z fialového skla 100 ml

Prodlužte životnost Vaší úrodě, či zachovejte kvalitu Vašeho extraktu díky této vzduchotěsné nádobě Miron o objemu 100 ml z fialového skla, které nepropouští ultrafialové (UV) záření, které má na svědomí výrazné zkrácení životnosti zejména rostlinných látek

Rozměry: 96 x 48 mm (V x Š)
Objem: 100ml
Hmotnost: 140 g

210 Kč / ks 173,55 Kč bez DPH 210 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.05.2024
Možnosti doručení
Kód: 1193
Miron Vzduchotěsná kosmetická nádoba z fialového skla 100 ml

Detailní popis produktu

Jaké výhody nám nabízí fialové sklo?

Fialové sklo je někdy používáno u skladovacích nádob, zejména v laboratořích a průmyslu, kvůli několika výhodám, které může nabídnout:

  1. Blokace UV záření: Fialové sklo má schopnost filtrovat nebo blokovat škodlivé ultrafialové (UV) záření. To je užitečné v případech, kdy je potřeba chránit obsah nádoby před UV zářením, které může poškodit nebo degradovat některé látky.

  2. Uchování konzistence: Fialové sklo může pomoci udržet konzistenci produktů, které jsou citlivé na světlo, jako jsou některé léky, chemikálie nebo potraviny. Tím se zabraňuje degradaci nebo změně chemické struktury těchto látek.

  3. Zlepšení stability: Pro některé látky může být fialové sklo vhodné kvůli jeho schopnosti minimalizovat tepelnou výměnu s okolím. To může pomoci udržet stabilní teplotu v nádobě.

  4. Ochrana před oxidací: Některé látky jsou citlivé na působení kyslíku a mohou být náchylné k oxidaci. Fialové sklo může poskytovat ochranu před vnějším kyslíkem a udržet obsah nádoby chráněný.

  5. Identifikace obsahu: Fialové sklo může usnadnit rozlišení obsahu nádob, což může být užitečné v laboratorním nebo průmyslovém prostředí, kde je třeba rychle identifikovat různé látky.

Doplňkové parametry

Kategorie: KUŘÁCKÉ POTŘEBY
Hmotnost: 0.05 kg
Výrobce: Miron
Objem: 0,1 l
Tvar: kulaté
Materiál: skleněné
Počet kusů v sadě: 1 ks
Na kávu: ano
Obědové: ne
Svačinové: ne
Vakuové: ne
Fialové ochranné sklo: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Používáme ověření věku Adulto