LINX HERMES 3, vaporizer

LINX HERMES 3, ROBUSTNÍ VAPORIZAČNÍ PERO PRO OLEJE, kompletní sada

Linx Hermes 3 Oil Vaporizer kombinuje elegantní design, přenosnost a čistou chuť bez plastů a barev pro jedinečný zážitek z páry. Jedná se o jedinou kompletní sadu olejových vaporizérů, která je k dispozici na VPM. Určeno pro husté oleje.

 

1 100 Kč / ks 909,09 Kč bez DPH 1 100 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
28.05.2024
Možnosti doručení
Kód: 1262
LINX HERMES 3, vaporizer

Detailní popis produktu

Linx Hermes 3 Oil Vaporizér kombinuje elegantní design, přenosnost a čistou chuť bez plastů a barev pro jedinečný zážitek z páry. Nejlépe se používá u olejů s nízkou viskozitou.

Jeden z nejmenších vape penů na trhu, Hermes 3 měří délku 110,3 mm (4,34 palce) a průměr 10,5 (0,41 palce), které se snadno vejdou do dlaně.

Stylový design - zdravé materiály

Hermes 3 se může pochlubit keramickým topným prvkem, který nahrazuje tradiční stočený atomizér. V kombinaci s nerezovým pláštěm poskytuje elegantní zařízení výkonné páry bez škodlivých chemikálií.

Olejový vaporizét řady Hermes 3 je neuvěřitelně snadno naplnitelný a použitelný. Náustek atomizéru lze snadno odšroubovat, což usnadňuje jeho plnění požadovanými oleji.

Specifikace

Baterie - Lithium-iontová baterie se dobije za 1 - 2 hodiny přes USB. 290 mAH.

Atomizér - atomizér vyplněný sklem, kompatibilní s olejem a kapalinou. 0,5 ml.

Materiál - keramický topný článek, skleněná nádrž, nerezový povrch a náustek. Vdení páry je konstruováno výhradně ze zdraví nezávadných materiálů.

Rozměry - 10,5 mm (průměr) x 110,3 mm (délka)

Hmotnost - 26 g

Napětí - 3,3 V - 4,2 V

Co je v ceně

 Baterie vaporizéru Linx Hermes 3, atomizér Hermes s náustkem, USB nabíječka, elegantní pouzdro. Uvnitř pouzdra jsou pěnové výřezy, které dokonale usadí všechny součásti vašeho vaporizéru. Na trhu je mnoho sad, ale máme pocit, že Linx Hermes 3 je jedním z nejlepších dostupných vaporizérů ve stylu pera. Baterie a atomizér Hermes 3 jsou k dispozici samostatně, pokud není souprava požadována.

O společnosti Linx Vapor

Linx Vapor, skupina stejně smýšlejících nadšenců vaporizérů, kteří byli nespokojeni se stavem nabídky. Téměř ve všech součástkách byl plast. Věděli , že to můžou udělat lépe - jejich vizí bylo vybudovat zdravotně nezávadný, stylový a cenově dostupný vaporizér, který by poskytoval jedinečnou chuť. Tam se však nezastavili, celá jejich produktová řada je pečlivě vytvořená tak, aby vám poskytla nejlepší zážitek z vaporizování. Vape smart, vape healthy, vape Linx.

Kompletní sada obsahuje:

- Přenosné pouzdro
- Nabíječka (USB konektor)
- Baterie Hermes 3
- Hermes 3 Oil atomizér

UŽIVATELSKÝ MANUÁL (EN)

V souladu s § 6 zákona č. 65/2017 Sb. je při prodeji kuřáckých pomůcek a elektronických cigaret online prodejce povinen ověřit, že kupující není mladší 18 let.

Upozornění pro kupující: Vaporizér je zbožím ve smyslu § 1837 písm. g) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ("zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej tedy není možné vrátit") a proto od kupní smlouvy a jeho dodávce nelze odstoupit.

Doplňkové parametry

Kategorie: VAPING
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Používáme ověření věku Adulto